Liste der registrierten Teams

Club Team name Category
Astor Fotballklubb Jenter 9 (født 2010)
Byneset IL Jenter 12/13 (født 2007/2006)
Byåsen IL Jenter 7 (født 2012)
Byåsen IL Jenter 7 (født 2012)
Byåsen IL Jenter 7 (født 2012)
Egge IL Jenter 12/13 (født 2007/2006)
Flatås Idrettslag Jenter 8 (født 2011)
Heimdal Fotballklubb Jenter 7 (født 2012)
Kattem IL Fotballklubb Jenter 8 (født 2011)
Kattem IL Fotballklubb Jenter 9 (født 2010)
KIL/Hemne Fotball Jenter 12/13 (født 2007/2006)
Kolstad Fotball Jenter 11 (født 2008)
Melhus IL Jenter 8 (født 2011)
Melhus IL Jenter 8 (født 2011)
Melhus IL Jenter 10 (født 2009)
Nationalkameratene Sportsklub Jenter 11 (født 2008)
Nidelv IL Jenter 8 (født 2011)
Nidelv IL Jenter 9 (født 2010)
Nidelv IL Jenter 9 (født 2010)
Nidelv IL Jenter 9 (født 2010)
Nidelv IL Jenter 10 (født 2009)
Nidelv IL Jenter 10 (født 2009)
Nidelv IL Jenter 10 (født 2009)
Orkdal IL Jenter 9 (født 2010)
Orkdal IL Jenter 9 (født 2010)
Orkdal IL Jenter 11 (født 2008)
Orkdal IL Jenter 11 (født 2008)
Orkdal IL Jenter 12/13 (født 2007/2006)
Orkdal IL Jenter 12/13 (født 2007/2006)
Romolslia Sportsklubb Jenter 10 (født 2009)
Romolslia Sportsklubb Jenter 11 (født 2008)
Romolslia Sportsklubb J13 Jenter 12/13 (født 2007/2006)
Sjetne IL Jenter 7 (født 2012)
Sjetne IL Jenter 7 (født 2012)
Sjetne IL Jenter 7 (født 2012)
Sjetne IL Jenter 7 (født 2012)
Sjetne IL Jenter 8 (født 2011)
Sjetne IL Jenter 8 (født 2011)
Sjetne IL Jenter 8 (født 2011)
Sjetne IL Jenter 9 (født 2010)
Sjetne IL Jenter 9 (født 2010)
Sjetne IL Jenter 10 (født 2009)
Sjetne IL Jenter 10 (født 2009)
Sjetne IL Jenter 10 (født 2009)
Sjetne IL Jenter 11 (født 2008)
Sjetne IL Jenter 11 (født 2008)
Sjetne IL J12 Jenter 12/13 (født 2007/2006)
Sjetne IL J13 Jenter 12/13 (født 2007/2006)
Tiller IL Jenter 7 (født 2012)
Trygg/Lade, SK Jenter 11 (født 2008)
Trønder/Frøya IL Jenter 8 (født 2011)
Utleira IL Jenter 8 (født 2011)
Utleira IL Jenter 8 (født 2011)
Utleira IL Jenter 10 (født 2009)
Vestbyen IL Jenter 8 (født 2011)
Vestbyen IL Jenter 8 (født 2011)
Sigdal